03.12. 2012 Tunne Kelami nädal Euroopa Parlamendis 03.12. - 06.12.2012

Esimese advendi järgne nädal Euroopa Parlamendis on seganädal, kus toimuvad fraktsioonide ettevalmistavad koosolekud järgmise nädala täiskoguistungiks ning komisjonide koosolekud.

Tunne Kelam osaleb väliskomisjoni ning julgeoleku- ja kaitsekomisjoni koosolekutel, fraktsiooni välisasjade töögrupi ning fraktsiooni üldkoosolekul.

Teisipäeval kõneleb Tunne Kelam Friends of Ahmadyya suurel konverentsil ning samuti ajaloo- ja tulevikukonverentsil "Reconciliation - the foundation of prosperous future".

Teisipäeva õhtu ja kolmapäev mööduvad Tunne Kelamile Euroopa palvushommikusöögi tähe all. Teisipäeva õhtul toimub pidulik õhtusöök ning kolmapäeva hommikul kogunevad sajad inimesed Euroopa Parlamenti Euroopa palvushommikusöögile. Ka Tunne Kelami abikaasa Mari-Ann Kelam tuleb sel nädalal selleks Brüsselisse.

Neljapäeval esineb Tunne Kelam CES (Centre for European Studies - Euroopa Rahvapartei mõttekoda) konverentsil, mis on pühendatud Läti eduloole "From Tough Reforms to Eurozone Membership: Latvia´s Road to Growth". Peaesinejaks on Läti peaminister, Valdis Dombrovskis. Samuti võtavad sõna Euroopa Rahvapartei esimees Wilfried Martens ning Euroopa Rahvapartei fraktsiooni esimees Joseph Daul.