06.04. 2014 Tunne Kelami nädal Euroopa Parlamendis 07.04.-10.04.2014

Käesoleva EP kooseisu viimasel korralisel töönädalal Brüsselis enne valimisi valmistutakse ette kohe järgnevale täiskoguistunginädalale Strasbourgi. 

Toimuvad fraktsioonide töögrupid ning koosolekud, kus arutatakse poliitilisi liine, pannakse paika kõneajad ning osaliselt ka hääletusnimekirjad.
Tunne Kelam osaleb Euroopa Rahvapartei fraktsiooni välisasjade töögrupi ning fraktsiooni üldkoosolekutel. 
Kolmapäeval leiab aset ka USA delegatsiooni koosolek ning sama päeva lõuna ajal Iraani sõprade ühenduse kogunemine. 

Viimase Brüsseli nädala üheks osaks on ka erinevad pidulikud sündmused. Oma lahkumispidu EP-st peab Vytautas Landsbergis, taasiseseisvunud Leedu esimene riigipea ning kaks koosseisu EP liige, Tunne Kelami fraktsioonikaaslane Euroopa Rahvapartei fraktsioonis. Samuti peab oma lahkumispidu Struan Stevenson, Shotimaalt pärit konservatiiv, Iraagi delegatsiooni juht ning Iraani sõprade ühenduse juht. 

Kolmapäeva pärastlõunal on Tunne Kelam kutsutud Hans-Gert Pötteringi autobiograafia esitlusele. Hans-Gert Pöttering on ainus EP liige, kes on pidevalt Euroopa Parlamenti olnud valitud alates esimestest valimistest 1979. aastal. Aastatel 1999-2007 oli ta Euroopa Rahvapartei fraktsiooni esimees ning 2007-2009 Euroopa Parlamendi president. Hetkel on H-G. Pöttering oma parlamenditöö kõrvalt ka Konrad Adenaueri fondi esimees.